1. برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات 9 الی 13 و 16 الی 18 با شماره 08138270182 یا 09353637799 تماس حاصل فرمایید.
  آدرس ایمیل: info@wsnlab.ir یا wsnlab.ir@gmail.com
  آدرس کانال تلگرام http://telegram.me/gloriot
 2. بدین وسیله به اطلاع پژوهشگران محترم می رسانیم که آزمایشگاه اینترنت اشیاء ایران راه اندازی شد. از این پس می توانید با شماره تلفن همراه 09353637799 با لابراتوار در تماس باشید.

پیدا کردن نام اصلی و نام اختصاری یک ژورنال جهت استفاده در مقالات نگارش شده

شروع موضوع توسط Homaei 5/12/13 در انجمن انجمن راهنمای نگارش و تدوین مقالات علمی پژوهشی

تلفن سفارش: 08138311237 تلفن سفارش: 08138311237
 1. Homaei مدیر کل سایت

  تاریخ عضویت:
  25/2/12
  تعداد ارسال ها:
  2,038
  تشکر شده:
  11,617
  امتیاز دستاورد:
  12,265
  وب سایت:
  [IMG]


  اغلب در قسمت مراجع در مقالاتی که می خوانیم به مواردی برخورد می کنیم که نام ژورنال ( مجله ) به صورت اختصاری نوشته شده است و می خواهیم نام کامل ژورنال را بدانیم و یا برعکس، گاهی لازم می شود که نام اختصاری یک ژورنال را داشته باشیم. وبسایت های زیر در این نوع موارد راهگشا هستند.
  ۱- CAS Source (CASSI) Source Tool

  [IMG]
  این ابزار که توسط Chemical Abstracts Service ارائه شده است یکی از بهترین سایت های مرجع در مورد یافتن نام اختصاری ژورنال ها است به ویژه در زمینه ی شیمی و بیولوژی. این منبع که خدمات آن کاملا رایگان است می تواند به سادگی برای یافتن و یا اطمینان حاصل کردن از نام نشریات و نام های اختصاری آنها، همچنین CODEN، ISSN و یا ISBN مورد استفاده محققین قرار گیرد. سرویس Chemical Abstracts به صورت رسمی از طریق سرویس SciFinder (نیاز به اشتراک دانشگاهی دارد) قابل دسترس است.
  ۲- Genamics JournalSeek


  [IMG]
  این پایگاه که خدمات رایگان را ارائه می دهد نیز یکی از بهترین سایت های برای یافتن اطلاعات مربوط به نشریه های مختلف است که اطلاعات بیش از ۱۰۰ هزار عنوان ژورنال را در خود جای داده است. علاوه بر عنوان اختصاری مجلات، در این پایگاه نیز شما می توانید به اطلاعات زیادی در مورد ژورنال ها و نشریات مختلف دسترسی داشته باشید.  ۳- PubMed's Journal Browser  [IMG]
  در این پایگاه می توانید نام ژورنال، نام اختصاری به فرمت MEDLINE ، کلمه ای از عنوان ژورنال، یا ISSN را وارد کنید و جستجو را انجام دهید. همچنین لیست کامل مجلاتی که در PubMed لیست شده اند را می توانید از این لینک تهیه کنید.  ۴- عناوینی که توسط ISI ایندکس شده اند

  [IMG]

  اگر چه ممکن است شما نخواهید از این پایگاه برای پیدا کردن نام اختصاری ژورنال ها استفاده کنید، چراکه اینها نام های اختصاری ISI هستند و ممکن است غیر استاندارد باشند. اما چنانچه می خواهید لیست ژورنال هایی را که توسط Web of Science ایندکس شده اند را داشته باشید این یک پایگاه بسیار خوب است. همچنین میتوانید به Thomson Reuter (ISI) Master List of Journals ( که نام اختصاری ژورنال ها در آن نیست) مراجعه نمایید.


  ۵- منابع بیشتر
  چنانچه همچنان به منابع بیشتری برای این کار نیاز دارید میتوانید به این لینک بروید و منابع بیشتری را برای جستجو پیدا کنید
  لطفاً انجمن را به دوستان خود معرفی نمایید تا محیطی پویا تر داشته باشیم.
 2. مشاوره، آموزش و پیاده سازی پروژه های شبکه های موردی، شبکه حسگر بی سیم و انواع شبکه های کامپیوتری . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 08138270182 تماس بگیرید. .

به اشتراک بگذارید